Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Kondrajec - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

325 000 zł5 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Krzyczki Szumne, gm. Nasielsk Lokalizacja: krzyczki Szumne, gmina Nasielsk, powiat nowodworski, woj. mazowieckie Powierzchnia działki: 5000 m Numer.

Szczegóły ogłoszenia

815 100 zł8 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo usługową położoną w Płońsku w dzielnicy przemysłowej z uzgodnionymi warunkami wjazdu od ulicy Bydgoskiej. Teren w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł4 863 m² 81,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.591917, 20.823083 Nasielsk, ul. Kwiatowa Numer Ewidencyjny 850 Media Prąd i woda - na działce Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 400 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? rolno - budowlana, działka pod mpzp, część rolna (r) i część przeznaczona pod zabudowę zagrodową i mieszkaniową jednorodzinną (75 rm, mn). Media - możliwość przyłączenia: wody,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł11 231 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 11231m2 przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej " 9mn". Wymiary działki szerokość : 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Baboszewo(Kondrajec + 18 km)

1 299 000 zł98 m² 13 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Urokliwe, ciche siedlisko ze starym sadem i niewielkim stawem w miejscowości Baboszewo. Działka 3600m Przedwojenny budynek mieszkalny o powierzchni ok 98m ( 3 pokoje ), wyremontowany -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 367 m² 168,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 194/8 o powierzchni 2367 m2 położoną w Ciechanowie przy ul. Leśnej. Przeznaczenie: - działka objęta decyzją o warunkach zabudowy budowa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł84,50 m² 7 100,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,50 m2, położone na II piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Północnej 15a w Płońsku. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gotardy

Gotardy(Kondrajec + 19 km)

100 000 zł2 300 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o posiadaniu swojego miejsca na ziemi z dala od zgiełku miejskiego życia, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy do sprzedaży urokliwą działkę o pow.2300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kondrajec

Kondrajec,mazowieckie

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka budowlana. W okolicy piękne tereny leśne, rzeka Wkra i słynne spływy kajakowe. Mały raj dla grzybiarzy jak również dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Kałki

Kałki(Kondrajec + 8 km)

260 000 zł780 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Posiadam na sprzedaż malowniczą działkę w miejscowości Kałki gm. Ojrzeń (20 km do Płońska i Ciechanowa) około 100km od Warszawy. Działka o nr ewidencyjnym 144/7 o pow. 780.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij